Видалення вм'ятин

Видалення вм'ятин

Видалення вм'ятин БЕЗ фарбування (PDR технологія)
Сьогодні це можливо завдяки американській фірмі "B&D inovative tools"
Видалення вмятин без фарбування (ремонт вмятин, Paintless Dent Repair, PDR технологія) – новітня і революційна технологія ремонту вмятин авто – вже у Черкасах! Відремонтування вмятин можливо практично на всіх частинах кузова, розміри яких можуть бути від маленької до великої, при умові, що не пошкоджено саме лакофарбове покриття кузова автомобіля.
У 70% випадків якщо фарба не пошкоджена вмятину можна видалити, правильно використовуючи відповідні технології і необхідний інструмент.

Видалення вмятин проводиться двома основними способами: З внутрішньої сторони спеціальним інструментом. У цьому випадку інструментом проводять натискання з внутрішньої сторони деталі, видавлюючи вгору вмятину. Із зовнішнього боку клейовою системою. В області вмятини приклеюється на спеціальний клей кліпса, за яку потім тягнуть та витягають вмятину.

Переваги використання технології видалення вмятин PDR: Деталь не фарбується, зберігається заводське лакофарбове покриття. Одним з найважливіших вважають те, що після видалення вмятини деталь автомобіля не перефарбовується. Навіть при дуже добрій якості фарбування виникає безліч факторів, які можуть спричинити за собою видимі і невидимі недоліки. Такими можуть бути: 1.Підбір кольору; 2.Повторити шагрень лаку; 3.Товщина шару фарби на автомобілі.

Час ремонту. PDR може займати значно менше часу ніж класичний спосіб відновлення пошкодженої деталі і, залежно від складності пошкодження, займає від 5 хвилин до 8 годин роботи, а в окремих випадках і більше. Фарбування однієї деталі в середньому може зайняти 1-2 дні.

Вартість ремонту. Як правило, видалення вмятини коштує набагато менше, ніж рихтування та фарбування деталі і, в окремих випадках, може бути рівна або вища за вартість відновлення деформованої частини кузова класичним способом.

Відсутність розбирання деталі. У більшості випадків на пошкодженій деталі проводиться незначне розбирання або воно взагалі відсутнє. Використовуваний інструмент дозволяє проводити через начебто недоступні місця, доступ до ушкоджених ділянок. Автомобіль не має обмежень в експлуатації.

Після класичного ремонту – фарбування, необхідно 2 місяці в ретельному режимі обслуговувати авто, так як фарба свіжа і недостатньо тверда, повинна акуратно митися, протиратися і т.д. Після видалення вмятин немає ніяких обмежень у використанні авто.